Prodej nových vozů




Tomáš Puffr
Manager prodeje ŠKODA

Mobil:    +420 724 224 370
puffr@cb-auto.cz



Pavel Smola
Prodejce vozů ŠKODA

Mobil:    +420 724 753 265
smola@cb-auto.cz




Jan Kadlec
Prodejce vozů ŠKODA

Mobil:    +420 724 892 409
kadlec@cb-auto.cz




Michal Král
Vedoucí prodeje pobočky ŠKODA

Mobil:    +420 724 064 113
kral@cb-auto.cz
 
      
              
Michal Hošna
Prodejce vozů ŠKODA

Mobil:    +420 731 648 586
hosna@cb-auto.cz 
         
     
Alena Šusová
Asistentka, administrativa, prodej vozů ŠKODA
      
Mobil:    +420 731 141 781
susova@cb-auto.cz
 


František Filistein
Prodejce vozů ŠKODA / FLEET specialista

Mobil:    +420 606 625 858
filistein@cb-auto.cz
           

Michael Průcha
Asistent prodeje nových vozů ŠKODA

 

Mobil +420 778 737 322
prucha@cb-auto.cz

Servis

 






Pavel Vojč
Vedoucí servisu

Telefon: +420 385 102 426
Mobil:    +420 724 944 913
vojc@cb-auto.cz






Martin Jan
Servisní poradce

Telefon: +420 385 102 426
Mobil: +420 778 722 251
m.jan@cb-auto.cz 



Milan Vích
Servisní poradce

Telefon: +420 385 102 426
Mobil: +420 778 722 254
vich@cb-auto.cz 




Josef Pejcal
Servisní poradce

Telefon: +420 385 102 426
Mobil: +420 778 722 252
pejcal@cb-auto.cz 
 


Jan Blažek
Servisní poradce

Telefon: +420 385 102 426
Mobil: +420 778 722 258
blazek@cb-auto.cz


Ing. Diana Reichelt
Vedoucí CRM / Fleet service

Mobil:    +420 602 661 221
reichelt@cb-auto.cz

 


Tomáš Nesrovnal
Servisní poradce

Telefon: +420 385 102 426
Mobil: +420 778 722 253
nesrovnal@cb-auto.cz


           

Náhradní díly a příslušenství





Pavel Mašek
Manager prodeje náhradních dílů a příslušenství

Mobil: +420 605 242 485
masek@cb-auto.cz




Martin Slavíček ml.
Zástupce vedoucího prodeje náhradních dílů a příslušenství

Telefon: +420 385 102 432
Mobil +420 778 744 133
m.slavicek@cb-auto.cz




Jakub Václavek
Prodejce náhradních dílů a příslušenství

Telefon: +420 382 102 432
vaclavek@cb-auto.cz




Miroslav Kubíček
Prodejce náhradních dílů a příslušenství

Telefon: +420 385 102 414
kubicek@cb-auto.cz
            



Martin Pořádek
Prodejce náhradních dílů a příslušenství

Telefon: +420 385 102 432
poradek@cb-auto.cz

 

 

 

            



            

Ojeté vozy

 








Jakub Tejček
Vedoucí prodeje ojetých vozů

Mobil:    +420 730 193 939
tejcek@cb-auto.cz





Michaela Sládková
Asistentka prodeje ojetých vozů
 
Mobil: +420 778 737 314
ojete.vozy@cb-auto.cz
sladkova@cb-auto.cz 











Petr Kubovec
Manager prodeje ojetých vozů
 
Mobil:    +420 724 027 688
kubovec@cb-auto.cz

 
 


Tomáš Kovář
Prodejce ojetých vozů

Mobil: +420 778 111 005
t.kovar@cb-auto.cz
 

 

        
                     

Martin Fál
Prodejce ojetých vozů

Mobil:    +420 731 629 719
fal@cb-auto.cz 
           

                      
Václav Sládek
Prodejce ojetých vozů

Mobil:    +420 773 740 854
v.sladek@cb-auto.cz 
Abychom vám mohli poskytovat nejlepší funkcionalitu, a tím i maximální zážitek z procházení stránek ŠKODA AUTO, používáme soubory cookies. Pokud budete pokračovat v procházení našich stránek bez změny nastavění cookies, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.
Nastavení cookies můžete kdykoliv změnit přes odkaz Nastavení zásad ochrany osobních údajů níže na stránce.