Auto Styl, a.s.
Jeremiášova 3
155 00 Praha 5-Stodůlky

GPS: 50°2'22"N; 14°19'37"E

 
Prodej nových vozů
Telefon: 235 518 827
Otevírací doba
Po–Pá: 8.00–19.00
So: 8.00–14.00
 
 
Prodej soukromým zákazníkům:
Dumek.JPG
 Lunak.JPG
 Tetrev.JPG

 

 

 

 

 

Pavel Dumek
zástupce vedoucího prodeje
Telefon: 725 996 757
E-mail: dumek@auto-styl.cz








 

 

 

 

 

 

Luňák Martin
Telefon: 777 922 058
E-mail: lunak@auto-styl.cz









 

 

 

  

Štěpán Tetřev
Telefon: 702 168 806
E-mail: tetrev@auto-styl.cz




 


 
FLEET CENTRUM
Prodej velkoodběratelům:
Tomáš Rajtr
fleet manager

Telefon: 777 922 057
E-mail:
rajtr@auto-styl.cz
 
Eva Bambousová
Telefon: 602 302 611
E-mail:
bambousova@auto-styl.cz
 
Asistentka prodeje nových vozů
Klára Teichmannová
Telefon: 737 102 686
E-mail: teichmannova@auto-styl.cz 
 
 
Vedoucí prodeje nových vozů
Filip Druzescu
Telefon: 777 922 060
E-mail:
druzescu@auto-styl.cz

 

 
Servisní služby
Telefon: 235 518 829
Otevírací doba
Po–Pá: 7.00–22.00
So: 8.00–14.00
 

Horacek.JPG 

Servisní poradci:

 

 

 

 

 

 

Vedoucí servisních služeb

Vít Horáček
Telefon: 777 922 053
E-mail: horacek
@auto-styl.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ures.jpg
PetrHlinka.JPG
Svetlik.JPG 

 

 

 


Servisní poradce – koordinátor pojistných událostí
PavelHlinka.JPG

 

 

 

 

 

 

 

Jakub Ureš
Telefon: 724 851 343
E-mail: ures@auto-styl.cz 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Petr Hlinka
Telefon: 608 731 925
E-mail: hlinka2@auto-styl.cz


 


 

 

 

 

 


 


 

 

Josef Světlík
Telefon: 777 922 055
E-mail: svetlik@auto-styl.cz 

 


 


 


 

 

 

 

 

 


 

David Lhota
Telefon: 702 168 805
E-mail: lhota@auto-styl.cz

 

 

 

 


 


 


 


 

 

 

 

 

Pavel Hlinka
Telefon: 777 922 054
E-mail: 
hlinka@auto-styl.cz


 
Náhradní díly a příslušenství:
Telefon: 235 518 829
E-mail:
sklad@auto-styl.cz
Otevírací doba
Po–Pá: 7.00–22.00
So: 8.00–14.00
 
Vedoucí skladu:
Petr Dischinger
Telefon: 702 010 291
E-mail: dischinger@auto-styl.cz
 
Tým pracovníků skladu:
Zdenek Souček
Jaroslav Brůžek

 
Prodej ojetých vozů
Roh ulic Mukařovského a Jeremiášova
155 00 Praha 5-Stodůlky
Telefon: 235 518 827
E-mail:
ojete.vozy@auto-styl.cz
Otevírací doba
Po–Pá: 8.00–18.00
So: zavřeno
 
 
Prodejci ojetých vozů
Nejepsa.JPG

 

 

 

 

 

 

Jan Nejepsa
Telefon: 777 922 059
E-mail: jan.nejepsa@auto-styl.cz

Kvido Svatoň
Telefon: 724 419 803
E-mail: kvido.svaton@auto-styl.cz

Abychom vám mohli poskytovat nejlepší funkcionalitu, a tím i maximální zážitek z procházení stránek ŠKODA AUTO, používáme soubory cookies. Pokud budete pokračovat v procházení našich stránek bez změny nastavění cookies, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.
Nastavení cookies můžete kdykoliv změnit přes odkaz Nastavení zásad ochrany osobních údajů níže na stránce.