Informace

 




Věra Dulínková
Informace

Telefon: +420 543 424 211
objednavky@autonova.cz


Denisa Sekyrová DiS.
Informace

Telefon: +420 543 424 211

objednavky@autonova.cz

Prodej nových vozů

 




Hana Svobodová
Prodej nových vozů

Telefon: +420 543 424 222

svobodova@autonova.cz



Monika Křížová
Prodej nových vozů

Telefon: +420 543 424 222

krizova@autonova.cz

 




Ing.Marek Leichmann
Vedoucí prodeje

Telefon: +420 543 424 234
leichmann@autonova.cz


Ing. Miroslav Kempa

Prodej nových vozů

 

Telefon: +420 543 424 235

prodej@autonova.cz

Ojeté vozy

 




Lukáš Polách
Prodej ojetých vozů

Telefon: +420 543 424 224

Mobil: +420 739 528 098
polach@autonova.cz



Mgr. Lukáš Sedláček

Prodej ojetých vozů

 

Telefon: +420 543 424 224

Mobil: +420 739 528 097

sedlacek@autonova.cz

Servis

 
dvorak.jpg



Ing. Jiří Dvořák
Vedoucí servisních služeb

Telefon: +420 543 424 236
dvorak@autonova.cz


Ivan Bořil
Mechanické opravy

Telefon: +420 543 424 218
boril@autonova.cz
 



 


 

Marek Svoboda
Garanční opravy

Telefon: +420 543 424 216
svoboda@autonova.cz 


Pavel Pindryč
Klempířské a lakyrnické opravy

Telefon: +420 543 424 229
servis@autonova.cz
 




Vladimír Kulíšek ml.
Mechanické opravy

Telefon: +420 543 424 233
vladimir.kulisekml@autonova.cz


Roman Medek
Mechanické opravy

Telefon: +420 543 424 225
medek@autonova.cz
 




Lukáš Robíšek
Klempířské a lakyrnické opravy

Telefon: +420 543 424 223
robisek@autonova.cz


NON - STOP Servisní vůz

Mobil: +420 603 449 123
 




Martin Grepl
Mechanické opravy

Telefon: +420 543 424 217
grepl@autonova.cz

 




 

 

 

Náhradní díly a příslušenství

 




Petr Pindryč
Vedoucí skladu náhradních dílů

Telefon: +420 543 424 237
sklad@autonova.cz






 




Anna Kučerová
Sklad náhradních dílů

Telefon: +420 543 424 232
sklad@autonova.cz






Vedení společnosti





Ing.Marek Leichmann
Jednatel společnosti

Telefon: +420 543 424 234
leichmann@autonova.cz


Ing. Vladimír Kulíšek
Jednatel společnosti

Telefon: +420 543 424 212
kulisek@autonova.cz




Ing. Jan Tuma
Jednatel společnosti

Telefon: +420 543 424 213
jan.tuma@autonova.cz


Eduard Fic
Jednatel společnosti

Telefon: +420 543 424 214
fic@autonova.cz
Abychom vám mohli poskytovat nejlepší funkcionalitu, a tím i maximální zážitek z procházení stránek ŠKODA AUTO, používáme soubory cookies. Pokud budete pokračovat v procházení našich stránek bez změny nastavění cookies, předpokládáme, že souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.
Nastavení cookies můžete kdykoliv změnit přes odkaz Nastavení zásad ochrany osobních údajů níže na stránce.