Prodej vozů
Informace
T: 573 501 577
Jiří Gabrielvedoucí prodeje
T: 573 501 876
Jiri.Gabriel@Paulus.cz
Simona Andrýskováprodej vozů
T: 573 501 875
Simona.Andryskova@Paulus.cz
Klára HýžováAsistent infopultu
T: 573 501 889
Klara.Hyzova@Paulus.cz
Ing. Petr Nedvědprodej vozů
T: 573 501 883
Petr.Nedved@Paulus.cz

Prodej Ojetých vozů škoda Plus
Miroslav HamalaVedoucí prodeje ojetých vozů
T: 573 501 873
F: 573 501 880
M: 602 727 457
miroslav.hamala@paulus.cz
Šárka LáníkováProdej OV
T: +420 573 501 874
M: +420 606 025 368
Sarka.Lanikova@Paulus.cz

Servis
Jiří Klabal, Oldřich Bajer, Roman TopičServisní poradci
T: 573 501 888
F: 573 501 880
jiri.klabal@paulus.cz

Prodej náhradních dílů
Radek ZdražilVedoucí prodeje ND
T: +420 573 501 867
Radek.Zdrazil@Paulus.cz
Tato stránka používá cookies. Více informací o zpracování Vašich osobních údajů na jejich základě a o Vašich právech naleznete v Informaci o zpracování osobních údajů prostřednictvím cookies a jiných webových technologií. Můžete udělit souhlas se zpracování osobních údajů rovněž pro účely uložení preferencí uživatele napříč webovými stránkami, statistiku a analýzu chování uživatele, oslovování s nabídkou produktů a propojení se sociálními sítěmi.
Nastavení cookies můžete kdykoliv změnit přes odkaz Nastavení zásad ochrany osobních údajů níže na stránce.